Architektonická kancelář Semela Ateliers působí v oblasti architektury a designu oficiálně od roku 2017. Myšlenka založení vzešla ze spolupráce architektů Ladislava Semely, Pavla Šánka a architektky Moniky Zvonkové.

Jsme tým s mladým ambiciózním přístupem k architektuře a moderním technologiím. Zároveň tvoříme s úctou k tradici. Umíme našim klientům naslouchat a porozumět jim, ale umíme je také překvapit a přivést na nové myšlenky, které posunou jejich původní investiční záměr na zcela jinou úroveň. Během procesu tvorby pracujeme na tom, abychom nalezli cestu praktickou, ekonomickou, zároveň krásnou a originální.

Spolupracujeme s experty z mnoha oborů a specializovanými firmami, můžeme tak klientům nabídnout komplexní služby a odborné poradenství. Zabýváme se různými typy projektů od konceptu až po jejich realizaci.  Žádné zadání pro nás není příliš velké nebo složité.

Náš tým:
Ing. Jana Semelová, Ing. arch. Alica Kulichová, Ing. arch. Petra Gregorová, Ing. Tomáš Hnaníček, Daniel Kopačka, Lukáš Kročil, Ing. arch. Jana Odstrčilová, Ing. Tomáš Vaculík

Ateliérem prošli: Ing. arch. Adam Bednařík, Ing. arch. Jiří Čech, Ing. arch. František Machara, Bc. Vladan Janíček, Roman Vaněk