VZOROVÉ BYTY REZIDENCE PARK TOWER

LOKALITA: Zlín (ZL kraj)
STAV: realizace
STUDIE: 2020

Vzorové byty byly realizovány v námi navrhované rezidenci Park Tower ve Zlíně. Z dobré spolupráce investora NWT a nás jako architektů projektu vznikl nápad navrhnout a reálně vytvořit vzorové byty s kompletním vybavením a dekoracemi a umožnit tak majitelům již prodaných bytů i potenciálním zájemcům vidět, jak může jejich bydlení ve skutečnosti vypadat. Přímo na stavbě byly připraveny tři byty s typickými dispozicemi. Jeden malometrážní byt v dispozici 1+kk určený převážně pro pár, studenty nebo jednotlivce, druhý byt v dispozici 2+kk ovšem s velkorysým obytným prostorem pak v elegantním stylu s použitím výrazného dřeva, poslední byt byl dokončen do stavu, v jakém jej dostanou majitelé při převzetí.

Jako architekti celého objektu jsme měli jasnou představu o finální podobě těchto vzorových bytů, která odpovídá vysoce nastaveným standardům celého komplexu. I při relativně menší velikosti bytu je možné vytvořit pocitově vzdušný a velmi příjemný interiér. Tohoto pocitu jsme docílili vhodnou kombinací použitých materiálů, jejich odstínů a samozřejmě také nápaditým výběrem kvalitního nábytku a bytových doplňků. Pro tuto spolupráci jsme oslovili designovou firmu Konsepti.

Prohlídky zaznamenaly úspěch jak u majitelů již prodaných bytů, tak u veřejnosti. Možnost vidět takto s předstihem reálně kompletně zařízené byty v komplexu, který je v té době teprve ve výstavbě, není u nás v České republice běžná praxe. Podle reakcí návštěvníků to ale vypadá, že by se to mohlo stát v budoucnosti standardem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *